+421 903 646 589 recepcia@vilapolar.sk
Páčilo sa vám u nás?

Napíšte nám vaše zážitky

VILA POLAR

Kniha návštev

Ďakujeme vám krásne za super rodinnú dovolenku. Úžasný a ústretový personál, čisté a priestranné izby, skvelá lokalizácia, fajnové raňajky. K dokonalosti snáď chýbala asi len rýchlovarná kanvica či malá chladnička. Vrelo odporúčame!

Rodina Lužinská

Byli jsme nadmíru spokojěni, pěkné místo super personál. Paní, která se o nás starala byla úžasná strašně ochotná. Vynikající snídaně, přátelská atmosféra všude čisto prostě super a rádi se tu vrátíme. Děkujeme moc panu Dajčovi a těšíme se na příští setkání.

Martin a Pavlína

Vila Polar je dôkazom toho, že aj slovenský poskytovateľ takýchto služieb dokáže pochopiť, čo zákazník žiada a očakáva. Takéto pochopenie je pretavené do krásneho, moderného, komfortného interiéru zariadenia, dostupnosti všetkého potrebného, ale najmä do špičkového prístupu personálu. Nebojím sa povedať, že je to jedno z najlepších zariadení tohto typu, ktoré som mal možnosť navštíviť, a to nie len na Slovensku.

Ivan

Chcela by som v skratke zhodnotiť naše ubytovanie : Plusy – priestranná, čistá a dobre vybavená izba a kúpeľňa, dobre fungujúci wifi internet, krásne výhľady z akejkoľvek strany hotela, výborné raňajky, blízko ku stanici, skvelý personál, pre ktorý nie je nič problém. Mínusy – 1. Pre lyžiarov ďaleko k zjazdovkám (neviem, či by sa dal objednať skibus, my sme tentokrát nelyžovali), 2. Boli sme príliš krátko.

Adriana